Портрет Львів
Сайт художника Ярослава Ціко
Книга відгуків на сайті портретиста Ярослава Ціко Контакти Написати художнику


    Головна
    Контакти
    Книга відгуків    Портрети живопис
        полотно, олія
        картон, олія
    Портрети графіка
        портрет олівцем
        портрет вуглем
        сепія, сангіна
        сухий пензлик
        портрет аквареллю
        портрет пастеллю
    Історія портрету
    Портрет у Львові    Портрети жіночі
    Портрети чоловічі
    Портрети дитячі
    Сімейні, парні портрети
    Автопортрети
    Портрети мами
    Українські постаті
    Портрети по фото    Біографія художника
    Творчі виставки
    Відгуки з виставок
    Фото з виставок
    ЗМІ про художника
    Фотоальбом    Портрет в інтер'єрі
    Як замовити портрет
    Ціни на портрети
    Спосіб оплати, доставка

Відгуки з виставок художника

Відгуки з персональних виставок художника Ярослава Ціко по Україні

Івано-Франківськ, ОНМЦ
Липень, 1999

2.07.1999
…Вдруге стою і роздумую, бо ці речі спонукають не до споглядання, а до глибокого прочитання. Дивує і дуже приємно саме хист вловити психологічне «дихання», момент, через який і розкривається якась потаємна грань характеру, особистості. А ще імпонує колористика, тонке нюансування, тонкий «позір» Майстра у закомірки душі – це у портретистиці; маю насолоду від «антраментавого» відтінкування у новітній сюжетиці.

Хай щасливим буде, Маестро, для Вас кожен зблиск променя сонця!
Захоплювався Володимир Качкан, академік, письменник

Спасибі Вам, пане Ярославе, за чистоту і прозорість душі, за багатство бачення та розуміння духовного світу, за щиру «розмову» з людьми на відстані картин…

Удачі Вам! Творчого натхнення! Храни Вас Боже!
Наталя Поперечна

14.07.1999
Дивлячись на Ваш Автопортрет, розумієш, що Творець не помилився – такий Талант помножений на працю Душі, розуміння Високості сенсу життя, щастя і радості від кожного подиху Сонця, Неба! Не вистачає слів (бо звучить на папері примітивно), а після спілкування з Вашими Творами-дітьми – хочу радіти за Вас такою ж тихою радістю і блаженством. Портрети – неповторні!!! Проникливий погляд очей неможливо забути.

З повагою до високого професіоналізму Т. Казарцева,
викладач музучилища ім. Д. Січинського

19.07.1999
Щиро вдячні Вам за Вашу творчість, яка хвилює, змушує задуматись, глибоко проникнути в сутність нашого життя. Багато художніх стилів і напрямків, які Ви вміло застосували, створюючи свої художні образи, говорять за Вас, як за митця високого фахового рівня з неординарним художнім баченням.

З повагою до Вас, Людмила, Юліан Яковини

22.07.1999
Настільки різноманітна техніка і тематика, що і не віриться, що це творив один і той же художник. Найбільш вражаючий портретний живопис з яким у художника все «по душі»…Це зроблено зразково і сильно і підноситься до вершин вишуканого реалізму. Щасти ж Вам, пане Ярославе!

Михайло Гребень

Снятин, музей М. Черемшини
Жовтень-листопад 2001

30.10.2001
Виставка робіт художника Ярослава Ціко – яскраве свідчення, що в образотворче мистецтво України прийшов майстер цікавий своїм думанням, баченням і головне, відтворенням, як традиційними методами зображення так і новаторським зображенням об’єктивної дійсності. Особливо приємно вражають майстерністю виконання численні портрети, в яких пізнається характер, нахил і життєстверджуваність образів зображуваного.
Виставка цікава своєю різноманітністю зображуваного, шуканням новаторства в мистецтві, своєю власною палітрою, образністю, любов’ю до рідного навколишнього світу, прагненням творити для народу живописну картину добра. Заспів у праці художником Ярославом зроблено. Попереду солодка нелегка праця, пошуки досконалості росту. Не бійтесь же, Ярославе, трудової висоти. Цього від Вас вимагає Ваш талант художника.

Успіхів Вам у праці, добра і щастя при міцному здоров’ї.
Щиро Ваш! Член НСПУ ;поет Григорій Гришко

10.11.2001
Виставка творчого доробку Ярослава Ціко розкриває справжній художньо-мистецький талант її автора та його невтомну працю протягом тривалого часу. Цей творчий комплекс картин і портретів є великим художньо-мистецьким зразком, який гідний на своє продовження , поширення та наслідування сучасним і наступними молодими поколіннями митців на шляху до їх творчого злету…

Петро Шкрібляк
Директор філії «Гуцульщина»
НДІ українознавства МО і науки України

9.01.2001
Творчість художника – це велика праця. Душа і серце переплітаються у формах і барвах. У кожній картині – глибокий зміст, який треба пізнати.
Ярослав Ціко – багатогранний талант, добрий і щедрий, бо такими є його картини. Праця митців є щедрим золотим промінчиком у нашій буденності, який кличе до прекрасного. Захоплені портретами художника. Треба мати великий хист, щоб передати не тільки фотографічний образ людини, але й передати настрій і внутрішнє багатство , суть людини.
Спасибі за свято для душі, яке Ви нам подарували.
Щедрої долі у мистецькому житті!

Група жителів м. Снятина:
Кишкан М., Небелюк О., Попович С., Кіцул М.

Січень 2002
Шановний п. Ярославе!
Два місяці дарували Ви снятинцям своє мистецтво. І горнулися люди до нього, приходили по декілька разів , - спочатку самі, а потім з дітьми й знайомими.
І кожен знаходив для себе те, що шукав. Одні дивувалися надзвичайно тонкощами портретного жанру, інші любувалися пейзажами, а дехто знаходив своє зацікавлення у модерністських творах.
Спасибі Вам, Ярославе, за те, що проміниться Ваша душа доброю енергією. За Ваш щедрий талант, який говорить фарбами, озвученими музикою гір, неба, землі. За Ваше прагнення пізнати світ, а в ньому людину і перенести все це в полотнах свого живопису до всіх, хто хоче збагатити свою душу.
Хай Ваша муза веде Вас ще багато років і дарує Вам велику любов і натхнення у Вашій праці. Сонячної щасливої долі і щедрих ужинків. Спасибі.

Колектив музею Марка Черемшини

Дякую Вам за той заряд Чистоти і Свіжості, що дарують Ваші образи.

Сергій Звєрєв, видавець

Львів
Червень 2002

Була, бачила, вражена як завжди! Ти був найкращим студентом, який так гарно малював. Ми, твої студенти-однокурсники, тебе не забули. Твої пейзажі чудові, а портрети неперевершені. Так і далі тримай!..

З повагою, староста групи АР-12,
архітектор-реставратор Оксана Мазур

Ярослав! По Вашему приглашению посетили прекрасную Вашу выставку. Смотрели, удивлялись, восторгались. Водопады изумительны, но…портреты – один восторг! Как вы передаете блеск глаз, как нежны и прекрасны женщины.
Успеха Вам – всегда, везде, долго!

Худ. рук. Русского Культурного центра
Фаина Блолих

Славик!!! Поздравляем с очередной вехой в твоем творчестве!!!
Ты молодец, ты растешь, немлешся, вкладываешь душу в свои полотнища, свои психологические открытия этого безбрежного мира. Нравится твоя многогранность, но особенно поглощают твои живые и разнообразные образы в портретах… Так же интересна твоя необычная техника…
Твори, ищи и радуй нас дальше…
Бурного и радостного тебе пути.

Инга

27.07.2002
Радію твоїй першій виставці у Львові. Живопис – це рух душі і трохи рух інтелекту. Рости, вивчай, змінюйся, захоплюйся, менше розчаровуйся і , головне, завжди тримай в руках пензель, який відображатиме «кардіограму» твоїх душевних переживань на полотні, картоні чи будь на чому.
Твої роботи, як камертон, настроюють все єство на сприйняття прекрасних тонких вібрацій, що струменять з хитросплетінь мазків, кольору, світла, води, неба, очей…

Володя

8.08.2002
П.Ярославе! Враження колосальне від побачених Ваших робіт. Ваші картини досконалі, особливо вражають портрети, наче ці постаті в русі, живі. У Вас надзвичайний талант: від абстракції до тонко виражених портретів! Дякую Вам за те, що є можливість в наш нелегкий час більш глибше себе одухотворити, збагатитися духовно…

З повагою, викладач фортепіано Ольта Володимир

Славсько
Вересень 2002

8.09.2002
Поезія в малюнку – віртуальна реальність, яку я бачу своїми очима, що багаторазово підтверджується при спілкуванні. Щасливий від того, що Господь подарував мені можливість поспілкуватися з моїм геніальним земляком, Ярославом Ціко, Славчанином. Низький уклін Вам, пане Ярославе, за чистоту Ваших помислів і реалізацію Дару Божого.
Нехай Господь Бог береже Вас…

Кіраль Ф.Г.

Зустрічі є випадкові, надумані, сплановані.
Зустріч з ніжністю Жінки на Ваших портретах захоплююча, тепла…багатогранна, а музика внутрішнього світла задаровує, надихає, хочеться бути кращою і теплішою…
Музика навіває спокусу, поезія – тривожить почуття, а пані картина (живопис, натюрморт чи портрет) зупиняють час на мить на вічність…

Віта зі Славськокого

Івано-Франківськ
Осінь 2002 –зима 2003

26.11.2002
Прекрасний, чистий і світлий живопис, повний любові до людей, оптимістичний і життєстверджуючий. Портрети наших сучасників – обличчя нашої нації, його майбутнє, мріяне і жадане. Це музика душі, що очищає нас від злого праху гріхів і навчає любити і прощати цей світ, де досить-таки багато ницого.
Щасливих Вам творчих доріг, дорогий Маестро пензля! Бережіть свій Божий дар, бо він Вам не належить , а людям, як дороговказ у Царство Духа.

З глибоким поклоном і вдячністю Ярослава Мазурак
Науковий працівник музею книги у Бережанах

7.12.2002
Здається, що Ваші картини «живі», якимось магнетизмом вони притягують до себе і погляд і душу. Дякую Вам, п. Ярославе, що відкриваєте для людей світ прекрасного і вливаєте в наше сіре життя барви, життєву наснагу, радість.
Довгого і плідного Вам творчого життя

Іванка

18.12.2002
Вельмишановний п. Ярославе!
З великим зацікавленням оглянув виставку Ваших творів. Особливе враження справляють портрети, виконані не просто професійно, але й з великою любов’ю. Ви неабиякий знавець внутрішнього світу людини, бо з кожного портрета дивляться на нас не просто людські обличчя, але в м’яких рисах, в поглядах світяться душі.

Р.Юзва

8.01.2003 Ми відвідуємо художні виставки постійно, але відчуття захопленості творами, на жаль, буває рідко. А Ваша виставка, Ваші картини – це чудо! Ми декілька раз переглянули картини і відкривали для себе все нове і нове. Словами це виразити неможливо. Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, довгих років творчості на радість людям.

Подружжя Валевських – Степан Семенович
Валентина Костянтинівна (архітектор)
Якуніна О.К. – викладач муз. Школи (пенсіонерка)
М. Алушта

Великий художнику ІІІ тисячоліття! Знайте - Ваша планетарно натхненна праця – креативним вибух багатющої душі, це чудесна конденсація добра, бурхливий потік високої свідомості. Я закохалася у Ваші живі, енергійно вражаючі картини, у щире людське спілкування. Захопилася процесом портретостворення. Це супервідчуття, горіння і бажання бути красивою, відкритою, ніжною, бути самою собою, бути Жінкою!
Ціню незбагненний макрокосмос, який прагну пізнавати. Хочу відчути мистецький абсолют! Досконалість Ваших, Ярославе, полотен магічно полонить, візуально і віртуально збуджує в реальному просторі часу нашої епохи Водолія.
Будьте сильним своїм талантом, розумом, серцем, душею.
Будьте містично-реалістичним художником без кордонів.

Тетяна Вовк
Соціабельна і вічно молода журналістка,
шанувальниця Вашого таланту зі Снятина

січень 2003
Портрет… Пейзаж… То є творіння, Друже,
Від Бога в Тебе, що єднають світ.
Тримайся , Славку, завше моцний, дужий –
Являй в малюнку долі сонце квіт.

Це – дивовиж, це є вселена сила –
Світлоблакитна, наче небеса!..
Йду до творінь твоїх і шепчу: «Боже милий,
Яка краса, які ж бо чудеса!»

Мені не треба в цьому світі ліку,
Якщо зціляюсь від малюнків я –
Художника й Маестро Пензля – Ціко
У творчості, як в пісні солов’я!

Іван Грекуляк,
Член Нац. Спілки журналістів України

22 січня 2003
Любов до краси най трояндою квітне,
Надія на щастя, мов Сонце, горить!
А Промінь Душі молодий і привітний
У творах натхненних добром палахтить!

Подружжя Решетнікових

Чернівці, Краєзнавчий музей
Березень,2004

4.03.2004
Работы прекрасны. Чувствуется умение передать в портрете через глаза состояние человека, его душу, настроение. Приятно поражает манера исполнения художника, умение передать не только внешние черты человека, но и показать его духовный мир.

Подпись

11.03.2004
Я завжди розглядав картини зблизька і злився, коли пояснювали, що їх треба розглядати здалеку. Ваші портрети ідеальні навіть під мікроскопом. А здаля вони живі та прекрасні. Успіхів Вам, натхнення та сил.

Ігор

Львів, музей етнографії та художнього промислу
Травень 2005

24.05.2005
Радий знову зустрітися із твоїм вдумливим поглядом, який врешті-решт закохано з безмежною любов’ю відтворив комічність наших гір і я дуже переконаний у своїх побажаннях, що це вже навічно.
З роси тобі та з неба!

Твій учитель - Федір Василенко

24.05.2005
Кожна твоя картина – це бунтування всіх стихій, це згусток космічних енергій , переливи всіх барв і звуків, це сон серед білого дня мрії.

Рута Вітер

3.06.2005
Ваше мистецтво – це поезія, це космос. Як відчайдушна сповідь перед кожним із нас, як мовчазна, без сміху і веселощів, розмова із собою…
А портрети! Кожен з них дивиться на світ Вашими очима, очима прекрасного…
Ви поет, співець душі, що близька моєму замилуванню. Ви… Ви янгол з пензлем у руках.

Сітферовська Настя, художниця

Навіть незважаючи на похмуру погоду, тут світло і бадьоро. Долати рамки і розбивати стіни бажаю.

olka

© Copyright 2008, portret.lviv.ua Всі права захищені      
Копіювання і використовування матеріалів сайту,      
незаконне розміщення на інших ресурсах без дозволу автора заборонено.